Klasa 2it na warsztatach „Oszczędź sobie na przyszłość - uczeń, pracownik, emeryt”

W dniu 16 lutego 2017 r. klasa 2it uczestniczyła w konferencji i warsztatach dla młodzieży pt.: „Oszczędź sobie na przyszłość - uczeń, pracownik, emeryt” organizowanej przez: Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Lublinie, Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lu...

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”  wizyta uczniów ZSTK w Instytucie Pamięci Narodowej

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” wizyta uczniów ZSTK w Instytucie Pamięci Narodowej

W dniu 27 lutego 2017 r. uczniowie klas 1 it oraz 2 lt uczestniczyli w imprezie współtowarzyszącej obchodom Dnia Żołnierzy Wyklętych, zorganizowanej przez Instytut Pamięci Narodowej w Lublinie.

Klasa 2mt na wystawie o patronie szkoły

16 lutego 2017 r. klasa 2mt wraz z wychowawcą oraz paniami z biblioteki szkolnej obejrzała wystawę zorganizowaną przez MDK przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie.

Finał Konkursu Elektron

Dnia 16 lutego 2017 r. roku odbył się finał Konkursu Elektron organizowany po raz 11 na Politechnice Wrocławskiej.

Mam Talent VIII edycja

W dniu 09 lutego 2017r. nasi uczniowie wzięli udział w VIII Edycji Wojewódzkiego Konkursu „Mam talent – u Czarniecczyków” w Chełmie.

Wystawa w MDK nr2

W dniu 03.02.2017 roku klasa 2st odwiedziła wystawę Tadeusz Kościuszko – fotograficzne wspomnienie Kazimierza Kasprzaka.

Spotkanie opłatkowe

W grudniu odbyło się Spotkanie Opłatkowe. Samorząd  Uczniowski udekorował choinkę oraz wykonał dekoracje świąteczną całej szkoły.

Akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Już po raz czternasty wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę pod hasłem „Pomóżmy dzieciom spełniać marzenia”.

Wycieczka do Krakowa, Zakopanego i Poronina

Relacja z wyjścia klasy 1it do Galerii Labirynt

W dniu 14 grudnia 2016 uczniowie klasy 1it pod opieką nauczyciela WOK-u i wychowawcy klasy udali się do Galerii Labirynt w Lublinie.

Projekt „Lokomotywy”

Projekt „Lokomotywy” był realizowany w naszej szkole już po raz trzeci a w tym roku szkolnym pod hasłem „Peron Centralny – miejsce spotkań młodzieży”.

Wielkie otwarcie Peronu Centralnego

Peron Centralny – miejsce spotkań uczniów ZSTK otwarte!

Wizyta na Zamku Lubelskim

8 grudnia 2016r. uczniowie klasy 1 mt wraz z wychowawcą i nauczycielem WOK-u wybrali się na wystawę: "Monet Renoir Corot i inni. Malarze Normandii".