U nas nauka staje się pasją

Akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Już po raz czternasty wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę pod hasłem „Pomóżmy dzieciom spełniać marzenia”.

Organizatorem akcji w tym roku była klasa 2lt z wychowawcą panem Dawidem Gutkiem i Samorząd Uczniowski. Biletem wstępu na imprezę były przyniesione dary dla ubogich rodzin. W sali gimnastycznej obejrzeliśmy występy artystyczne: kabaret, występy wokalne Ireny Kruchyny, Patryka Gruszki i Adriana Krzewińskiego, taniec wykonany przez absolwenta szkoły Kacpra Semeniuka oraz występ „dziadka”- Marcina Lisa.
W akcję zaangażowała się Szkolna Rada Rodziców: zaprosiła Mikołajów, którzy rozdawali wszystkim cukierki i rózgi.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom ZSTK za włączenie się w akcję poprzez przekazanie darów i organizację imprezy.

 

Galeria

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij