Dzień Otwarty - Technik Informatyk

W dniu 19 stycznia 2018 roku w naszej szkole odbył się "Dzień otwartych dni". Odwiedziło nas wielu gimnazjalistów, jak również uczniów szkół podstawowych. Wielkim zainteresowaniem cieszyły się nasze warsztaty: "Java - Aplikacja w 30 minut" przeprowadzeone przez naszego gościa specjalnego Pana Kamila Zielińskiego, programistę z zamiłowania i zawodu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też zajęcia pt. "Sam naprawiam mój komputer". Przybyłym serdecznie dziękujemy i zapraszamy na fotorelację.