Oferta pracy "PKP Intercity" S.A. dla absolwentów Techników i Branżowych Szkół I Stopnia

PKP Intercity to miejsce, które łączy doświadczenie z młodzieńczym entuzjazmem.

To tu spotykają się ambicje młodego pokolenia z budowaną od wielu lat tradycją i wiedzą, aby wspólnie tworzyć organizację, która wychodzi naprzeciw potrzebom pasażera, jednocześnie zapewniając przyjazne miejsce pracy swoim 8,5 tys. pracownikom.

Lokalizacje naszych Zakładów i działających na ich obszarze Sekcji to: Zakład Centralny w Warszawie (Sekcje Warszawa, Białystok, Terespol i Lublin), Zakład Zachodni w Poznaniu (Sekcje w Poznaniu i Wrocławiu), Zakład Północny w Gdyni (Sekcje Gdynia, Szczecin, Olsztyn i Bydgoszcz) oraz Zakład Południowy w Krakowie (Sekcje w Krakowie, Katowicach i Przemyślu).

Dlaczego warto u nas pracować?

PKP Intercity daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia, pracy z najlepszymi praktykami na rynku kolejowym oraz możliwość łączenia jej z pasją.

Zapewnia pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich.

Praca w PKP Intercity jest pełna wyzwań, daje możliwości udziału w różnorodnych projektach, szkoleniach wspierających rozwój.

Oferuje korzystanie z benefitów pozapłacowych m.in. atrakcyjnych zniżek na krajowe i międzynarodowe podróże koleją, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów.

... a ponadto...

PKP Intercity to lider rynku przewozów pasażerskich w ruchu dalekobieżnym, uruchamiający ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie.

Oferuje atrakcyjne ceny biletów, konkurencyjne czasy podróży i komfort pociągów.

PKP Intercity to przede wszystkim zespół zaangażowanych ludzi w dostarczenie jak najwyższej jakości usług dla pasażerów.

Jeżeli jesteście Państwo absolwentami Szkół z branży kolejowej oraz:

1.    Technikum z kierunków: technik elektryk, technik automatyk, technik elektronik, technik mechanik, technik mechatronik

2.     Szkoły Branżowej I Stopnia z  kierunków:  elektromechanik, elektryk, operator obrabiarek skrawających, ślusarz, ślusarz/spawacz, monter-elektronik, mechatronik

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY !!!

Informacje na temat ofert pracy znajdą Państwo:

- na stronie: https://www.intercity.pl/praca

- kontakt telefoniczny Ewa Moc 697-048-281

Poniżej znajdą Państwo linki do filmów dotyczących rekrutacji i prezentacji niektórych zawodów kolejowych: