Nie zostajesz przekierowany? Kliknij tutaj -> https://zstk.lublin.eu/uczniowie/godziny-dostepnosci-nauczycieli
Nazwisko i imię |
Dzień |
Godzina |
Sala |
Wawruch-Lis Anna |
|
|
|
Redner Agnieszka |
wtorek |
14:40 - 15:40 |
213 |
Wójcik Anna |
środa |
14:40 - 15:30 |
14 |
Bartkiewicz Ewa |
poniedziałek |
15:15 - 16:15 |
pokój nauczycielski |
Biały Dawid |
poniedziałek |
16:20 - 17:05 |
116 |
Binięda Anna |
poniedziałek |
15:00 - 16:00 |
4 |
Bronikowska Maria |
poniedziałek |
14:00 - 15:00 |
313 |
Brus Tomasz |
piątek |
13:50 - 14:50 |
205 |
Chojęta Agnieszka |
czwartek |
14:45 - 15:45 |
317 |
Chwiejczak Łukasz |
czwartek |
14:00 - 15:00 |
Pokój nauczycieli wf |
Ciężka Krystyna |
wtorek |
14:45 - 15:45 |
214 |
Dąbrowska Małgorzata |
czwartek |
15:30 - 16:30 |
113 |
Dąbrowski Bartosz |
wtorek |
15:00 - 16:00 |
Bursa szkolna |
Dobrzańska Katarzyna |
czwartek |
15:30 - 16:30 |
|
Galek Grzegorz |
poniedziałek |
15:30 - 16:30 |
203 |
Głębocka Edyta |
|
|
|
Goławska Agnieszka |
czwartek |
14.40 - 15.40 |
301 |
Grzeszczuk Artur |
środa |
17:00 - 18:00 |
Bursa szkolna |
Huszcz Agnieszka |
środa |
13:50- 14:50 |
302 |
Iracki Piotr |
środa |
14:45 - 15:30 |
302 |
Jach Dagmara |
poniedziałek |
14:00 - 15:00 |
314 |
Kapitan Mateusz |
czwartek |
16:00 - 17:00 |
303 |
Kędziora Michał |
|
|
|
Kociubowski Piotr |
czwartek |
|
17 |
Kołudzki Leszek |
poniedziałek |
14:45 - 15:10 |
206 |
Konowałek Arkadiusz |
czwartek |
17.10 - 17.55 |
17 |
Kosa Patrycja |
wtorek |
14:00 - 15:00 |
307 |
Kosicki Tomasz |
wtorek |
16:30 - 17:15 |
105 |
Kotowski Marek |
|
|
|
Kowalik Konrad |
|
|
|
Kożuch Bogusława |
|
|
|
Krzyszczak Jacek |
piątek |
|
117 |
Lipska Katarzyna |
środa |
14:45 - 15:30 |
312 |
Lis Konrad |
|
|
|
Mackiewicz Arkadiusz |
wtorek |
16:30 - 17:15 |
P21 |
Mackiewicz Iwona |
poniedziałek |
14:45 - 15:30 |
112 |
Maj Piotr |
środa |
16:20 - 17:05 |
Pokój nauczycieli wf |
Marchewka-Wójcik Agnieszka |
piątek |
15:30 - 16:30 |
4 |
Marońska Magdalena |
piątek |
14:40 - 15:30 |
302 |
Matysiak-Grzeszczuk Iwona |
środa |
15:30 - 16:30 |
Pok. 214 (bursa) |
Maziarczyk Anna |
środa |
|
306 |
Mazur Katarzyna |
czwartek |
15:30 - 16:30 |
4 |
Miturska-Barańska Izabela |
|
|
|
Myszka Sławomir |
poniedziałek |
15.00 - 16.00 |
Pokój nauczycieli wf |
Nurzyńska Izabela |
środa |
13.50 - 14.50 |
210 |
Pastuszak Wiesława |
wtorek |
14:40 - 15:40 |
302 |
Pietraszek Konrad |
wtorek |
15:30 - 16:30 |
201 |
Pilipiuk Monika |
poniedziałek |
14:00 - 15:00 |
|
Potrzyszcz-Ceglarska Agnieszka |
piątek |
13:00 - 14:00 |
307 |
Pudło Weronika |
środa |
14.40 - 15.40 |
210 |
Pylak Agnieszka |
czwartek |
14.40 - 15.40 |
301 |
Rudawska Anna |
|
|
|
Rybacka Emilia |
poniedziałek |
14:45 - 15:30 |
|
Rybicka Iwona |
|
|
|
Sapko Aneta |
wtorek |
15:20 - 16:20 |
313 |
Selwa Patryk |
środa |
14:45 - 15:30 |
104 |
Siepsiak Grzegorz |
wtorek |
14:00 - 15:00 |
Pok. 014 (bursa) |
Skop Elżbieta |
poniedziałek (1 i 3 miesiąca)
piątek (2 i 4 miesiąca) |
15:00 - 16:00 |
bursa |
Skóra Paweł |
poniedziałek |
15:30 - 16:30 |
101 |
Sobótka-Czarniak Elżbieta |
czwartek |
|
304 |
Socha Żaneta |
poniedziałek |
14:00 - 15:00 |
306 |
Strzelec Andrzej |
środa |
14:00 - 15:00 |
204 |
Strzelec Anna |
|
|
|
Sułek Piotr |
poniedziałek |
16:30 - 17:30 |
1 |
Szlakiewicz Edyta |
wtorek |
14:45 - 15:45 |
111 |
Szpinda Joanna |
środa |
14:45 - 15:30 |
115 |
Szuptarski Krzysztof |
piątek |
15:30 - 16:30 |
Pokój nauczycieli wf |
Szyszło Elżbieta |
poniedziałek |
14:40 - 15:40 |
106 |
Śnitko Paweł |
wtorek |
16:20 - 17:20 |
Pokój nauczycieli wf |
Teter Edyta |
środa |
14:00 - 15:00 |
Bursa szkolna |
Toczek Damian |
czwartek |
15:00 - 16:00 |
Bursa szkolna |
Tomaczak Marek |
|
|
|
Topolewski Andrzej |
poniedziałek |
|
17 |
Toporowski Tomasz |
wtorek |
15:30 - 16:30 |
205 |
Wandtke Aleksander |
piątek |
14:45 - 15:45 |
210 |
Wilczyńska-Lejwoda Kamila |
wtorek |
14:40 - 15:40 |
317 |
Worobiec Daniel |
poniedziałek |
15:00 - 16:00 |
Biblioteka szkolna |
Wotlińska-Bieganowska Agata |
środa |
14:40 - 15:30 |
318 |
Wójcik Agnieszka |
środa |
14:40 - 15:40 |
211 |
Wronowski Robert |
środa |
14.40 - 15.40 |
|
Zielińska Beata |
wtorek |
15:00 - 16:00 |
Bursa szkolna |
Zieliński Krzysztof |
poniedziałek |
14:40 - 15:40 |
204 |
Żurawska-Skarżycka Agnieszka |
środa |
14:45 - 15:30 |
305 |