Zakończenie roku szkolnego

Dyrekcja Zespołu Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie i organizatorzy zapraszają Państwa Nauczycieli, Pracowników, Uczniów, Rodziców oraz sympatyków i Przyjaciół szkoły na uroczystość zakończenia roku szkolnego, która odbędzie się 23 czerwca 2017 roku.

Program uroczystości

8.30 Msza Święta w kościele Matki Bożej Fatimskiej w Lublinie ul. Tuwima 5

10.00 Uroczystości w budynku szkoły:

• Wprowadzenie Sztandaru Szkoły
  • Przemówienie Dyrektora Szkoły i zaproszonych Gości