U nas nauka staje się pasją

Informacje o bursie

Bursa Szkolna nr 7 mieści się przy ul. Zemborzyckiej 82, tuż obok Zespołu Szkół Transportowo - Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki. Jest to placówka koedukacyjna przeznaczona dla młodzieży uczącej się w dziennych szkołach ponadgimnazjalnych poza miejscem stałego zamieszkania.

Bursa zapewnia opiekę i indywidualne podejście do każdego wychowanka oraz wszechstronną pomoc pedagogiczno-psychologiczną.

Młodzież mieszkająca w bursie ma możliwość korzystania z bezpłatnych wyjść na pływalnię, do kina, teatru, muzeum, uczestniczenia w ciekawych formach zajęć, dostępu do internetu - WiFi.

W wolnym czasie mieszkańcy mogą korzystać z sekcji zainteresowań, sali gimnastycznej oraz szkolnej pracowni multimedialnej.

Do bursy szkolnej jest bardzo dobry dojazd autobusami komunikacji miejskiej z każdego punktu miasta Lublin. Przystanek autobusowy znajduje się tuż przy terenie szkoły i bursy.

Życzliwi wychowawcy z dużym doświadczeniem oraz serdeczna atmosfera wzajemnej współpracy stwarzają w Bursie Szkolnej nr 7 bardzo dobre warunki do mieszkania i nauki.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij