8. Mila Pamięci Ofiar Komunizmu

Zapraszamy na wyjątkowy bieg pamięci w Lublinie. 9 września 2023 r. wystartuje 8. Mila Pamięci Ofiar Komunizmu – zapisy już trwają.

Bieg rozgrywany w ramach Lubelskiej Biegowej Triady Pamięci. Dystans 1609 metrów. Miejsce biegu Ogród Saski w Lublinie. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal. Na zwycięzców czekają nagrody w klasyfikacjach uczniów, rodziców i nauczycieli. W biegu może uczestniczyć całe środowisko szkolne. Udział w biegu jest bezpłatny. Partnerem wydarzenia 8.Lubelskiej Biegowej Triady Pamięci jest Województwo Lubelskie w ramach programu „Warto być Polakiem”. Wydarzenie finansowane przez Ministra Sportu. Zapisy tutaj:
www.solidarnoscrodzin.pl
Patronat honorowy: Minister Sportu, Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent m. Lublin.
Organizator: Fundacja „Ruchu Solidarności Rodzin”. Współorganizacja: Region Środkowo-Wschodni NSZZ „Solidarność” , IPN Oddział Lublin i Lubelski Kurator Oświaty.

Marek Wątorski
Fundacji „Ruchu Solidarności Rodzin”