18.10.2017

Śladami Tadeusza Kościuszki po Lubelszczyźnie

17.10.2017

1lt w kawiarence literackiej

16 października 2017 r. uczniowie klasy 1 lt (logistyk) odwiedzili kawiarenkę literacką w bibliotece szkolnej.

Dzień edukacji narodowej w ZSTK

13  października   społeczność  szkolna  świętowała Dzień  Edukacji Narodowej.
Nauczyciele, uczniowie , pracownicy administracji i obsługi  wysłuchali  życzeń  przygotowanych przez  Samorząd Szkolny oraz przwodniczącego Szkolnej Rady Rodziców , pana Leszka Włocha.
Z okazji święta polskiej  szkoły  głos  zabrała też  pani dyrektor, Anna Wawruch- Lis , która  zwróciła się do społeczności  szkolnej z najlepszymi życzeniami. Wręczyła   nagrody  dyrektora szkoły  wyróżniającym się  nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym.
Obchody Dnia Edukacji Narodowej w ZST-K uświetnił program artystyczny przygotowany przez klasę 3 it oraz słodki poczęstunek ufundowany przez Szkolną Radę Rodziców.

witamy na naszej stronie

Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie zaprasza wszystkich młodych ludzi, którzy chcą zdobyć dyplom z tytułem technika w interesującym zawodzie, dla których liczy się profesjonalny poziom kształcenia, wysoka zdawalność egzaminu maturalnego i egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

Oferujemy kształcenie w siedmiu zawodach, nowoczesną bazę dydaktyczną, różnorodne zajęcia pozalekcyjne, zakwaterowanie w bursie szkolnej, staże i praktyki zagraniczne.

Zapewniamy wszechstronny rozwój, dobrą i bezpieczną atmosferę w szkole, wsparcie i pomoc w każdej sytuacji.

Zapraszamy!

kierunki kształcenia

Zobacz listę kierunków, jakie dla Was przygotowaliśmy. Wybierz odpowiedni i zyskaj dyplom z tytułem technika.

<strong>Technik</strong> Spedytor

Technik Spedytor

<strong>Technik </strong> transportu kolejowego

Technik transportu kolejowego