Dzień Spedytora

W dniu 15 grudnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty Spedytora. Uczniowie kl. 2it powitali przybyłych gości cukierkami.

„Zielony Czas Pomagania” - warsztaty plastyczne i Kiermasz Ozdób Świątecznych

W ramach współpracy z firmą z branży TSL – DB Schenker uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły włączyli się w projekt wolontariacki „Zielony Czas Pomagania 2017”.

17.12.2017

Nowy plan lekcji od 18-tego grudnia 2017 r.

witamy na naszej stronie

Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie zaprasza wszystkich młodych ludzi, którzy chcą zdobyć dyplom z tytułem technika w interesującym zawodzie, dla których liczy się profesjonalny poziom kształcenia, wysoka zdawalność egzaminu maturalnego i egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.

Oferujemy kształcenie w siedmiu zawodach, nowoczesną bazę dydaktyczną, różnorodne zajęcia pozalekcyjne, zakwaterowanie w bursie szkolnej, staże i praktyki zagraniczne.

Zapewniamy wszechstronny rozwój, dobrą i bezpieczną atmosferę w szkole, wsparcie i pomoc w każdej sytuacji.

Zapraszamy!

kierunki kształcenia

Zobacz listę kierunków, jakie dla Was przygotowaliśmy. Wybierz odpowiedni i zyskaj dyplom z tytułem technika.

<strong>Technik</strong> Spedytor

Technik Spedytor

<strong>Technik </strong> transportu kolejowego

Technik transportu kolejowego