Koło informatyczne w ZSTK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patryk Selwa
niedziela, 18 grudnia 2016 00:00

Koło informatyczne w ZSTK

Od września bieżącego roku w naszej szkole działa informatyczne koło naukowe „Lokalna Akademia Cisco w ZST-K”, które realizuje zajęcia w ramach programu Cisco Networking Academy (CNA).

Uczestnicy koła mogą bezpłatnie przystąpić do kursu IT Essentials, który jest podstawowym kursem w ofercie programu Cisco Networking Academy.

Kurs IT Essentials PC Hardware and Software jest autoryzowanym szkoleniem , które przygotowuje do zdawania egzaminu certyfikacyjnego CompTIA A+. Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia związane z budową komputerów osobistych i stanowi wprowadzenie do bardziej zaawansowanych zagadnień IT. Jest on przeznaczony dla osób początkujących, zainteresowanych rozwijaniem swoich kompetencji informatycznych.

Realizowany kurs integruje tradycyjne i nowoczesne metody nauczania takie jak zajęcia z instruktorem, multimedia, zajęcia w pracowni komputerowej, e-learning oraz symulatory wykorzystane w nauce.

Po zaliczeniu egzaminów uczniowie uzyskują certyfikat ukończenia kursu, który pozwala zdawać egzamin CompTIA A+ w certyfikowanych ośrodkach.

Certyfikaty CISCO są poszukiwanym przez pracodawców z branży IT potwierdzeniem wysokich kwalifikacji zawodowych.

Poprawiony: niedziela, 18 grudnia 2016 14:39

Godło i patron szkoły