Sport w ZSTK

Twierdza PSBiG zdobyta

Nasi siatkarze nie zwalniają tempa. Tym razem wrócili z tarczą z turnieju "O Puchar Dyrektora PSBiG". W półfinale zdecydowanie pokonali zespół "Samochodówki" 2:0 by w finale powtórzyć wynik z zespołem Gospodarzy ostatecznie zajmując 1 miejsce.

Opiekun Sławomir Myszka

GRATULUJEMY SUKCESU!!!

Finał Mistrzostw ZSTK w piłce siatkowej chłopców

W dniu 14 kwietnia 2016 r. zakończyła się kolejna edycja Mistrzostw ZSTK w piłce siatkowej chłopców. Jak co roku, turniej stał na wysokim poziomie i zawodnicy wykazali się dużymi umiejętnościami i zaangażowaniem. Do samego końca rozgrywek trwała zacięta rywalizacja, kto zostanie mistrzem.

W ogólnej klasyfikacji to klasa 4mt stanęła na najwyższym stopniu podium. Na drugiem miejscu uplasowała się klasa 2et, a trzecie miejsce zajęli uczniowie klasy 2mt.

I TURNIEJ W PIŁCE HALOWEJ I SIATKOWEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

W dniach 6 i 7 kwietnia w naszej szkole odbył się I Turniej Promocyjny ZSTK o Puchar Dyrektora – pani Iwonny Szołno w piłce halowej dziewcząt i chłopców oraz w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.

W Turnieju udział wzięli uczniowie z lubelskich gimnazjów nr 1, 9, 18, 15, 16. Oficjalnie Turniej otworzyła Dyrektor ZSTK pani Iwonna Szołno. Pani Dyrektor przywitała zaproszone Gimnazja, opiekunów zawodników oraz życzyła wygranych meczów i gry fair play.

Spotkania drużyn były zacięte i dostarczyły wiele emocji. Wyniki przedstawiają się następująco:

III miejsce - drużyna z Gimnazjum nr 9 III miejsce - drużyna z Gimnazjum nr 1

Zwycięskim drużynom I Turnieju Promocyjnego ZSTK Pani Dyrektor Iwonna Szołno wręczyła Puchary, Dyplomy i nagrody oraz zakończyła zmagania sportowe.

ROZGRYWKI W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR DYREKTORA ZSTK

8 marca 2016r. w ZSTK odbyła się kolejna edycja turnieju piłki siatkowej chłopców o Puchar Dyrektora ZSTK. Zaproszone drużyny z Leżajska, Zamościa i Biłgoraja rywalizowały z drużyną ZSTK o zajęcie jak najlepszego miejsca.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

• I miejsce – Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku
  • II miejsce – III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
  • III miejsce – Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych
  • IV miejsce – Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju

6 kwietnia 2016r. drużyna ZSTK wyjechała na kolejny turniej piłki siatkowej chłopców.
Tym razem zawitaliśmy do Leżajska, aby walczyć o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Licealnych. W tej edycji Drużyna ZSTK zajęła III miejsce. Wróciliśmy z Pucharem i Dyplomem.

GRATULUJEMY!!!

ROZGRYWKI LICEALIADY

W dniu 16 marca 2016r. w naszej szkole odbyły się rozgrywki Licealiady o Mistrzostwo miasta Lublin w piłce halowej dziewcząt. Po 12 – letniej  przerwie w zawodach wzięła udział reprezentacja dziewcząt ZSTK . Dziewczęta walczyły i grały z dużym zaangażowaniem, zajmując 4 miejsce w grupie.

Gratulujemy zawodniczkom udanego debiutu w zawodach. Skład drużyny: Agnieszka Gieraj, Magdalena Szażyńska, Dorota Kuś, Aneta Sosnowska, Agata Wiechnik, Katya Pyotokha, Polina Skorokhod.