Wyniki konkursu World of Languages EXPERT

Luty był miesiącem w którym w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego World of Languages EXPERT. Uczniowie mieli okazję zmierzyć się z testem, który sprawdził ich umiejętności z zakresu czytania oraz znajomość zagadnień gramatycznych wraz ze słownictwem. Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 2lp Kacper Błaszkowski, Szymon Herbet oraz Sebastian Cienkusz zajęli 3 miejsce, tym samym zyskując tytuł laureata.

Poniżej prezentujemy uczniów, którzy zdobyli równie wysokie miejsca.

Uczniowie na poziomie klas 1:
- 5 miejsce: Aleksander Matys (1mr) oraz Antoni Szaluś (1mr)
- 6 miejsce: Hubert Bielak (1mr)
- 7 miejsce: Nikola Otulska (1mr)
- 8 miejsce: Piotr Woś (1mr)
- 9 miejsce: Hubert Budzyński (1mr)

Uczniowie na poziomie klas 2:
- 4 miejsce: Igor Gill (2ipb) oraz Jakub Kulik (2lp)
- 5 miejsce: Maciej Pytka (2mp) , Kuba Kielech (2ipb) oraz Hubert Kijek (2ipb)
- 6 miejsce: Filip Skoczylas (2sp), Mateusz Nowak (2mp) oraz Dominik Petryszak (2mp)

- Uczniowie na poziomie klas 3:
- 4 miejsce: Bartłomiej Polański (3sg)
- 5 miejsce: Michał Wąsik (3mg)
- 7 miejsce: Mateusz Wójcik (3sg)

Koordynatorem konkursu była p. Katarzyna Bałabuch.

Opieką merytoryczną objęli uczniów nauczyciele języka angielskiego p. Agnieszka Pylak, p. Jerzy Dudek oraz p. Katarzyna Bałabuch.