Brązowa Tarcza 2021 dla ZSTK w rankingu PERSPEKTYW

Z satysfakcją  pragniemy  poinformować ,że w tegoroczne j edycji ogólnopolskiego rankingu techników sporządzanego przez portal edukacyjny PERSPEKTYWY Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych uzyskał Brązową Tarczę.
Jest to kolejny rok (w zeszłym zdobyliśmy Srebrną Tarczę), kiedy nasza szkoła uzyskuje wysokie miejsce w rankingu PERSPEKTYW dzięki bardzo dobrym wynikom egzaminów zawodowych i maturalnych.

Brązowa Tarcza 2021 jest dowodem na to, że nasza szkoła z każdym rokiem uzyskuje lepsze wyniki edukacyjne dzięki wspólnemu wysiłkowi dyrekcji szkoły, kadry pedagogicznej i uczniów.
Gratulujemy Społeczności Szkolnej sukcesu i czekamy na Złotą Tarczę!