Roztrzygnięcie konkursu "Na Hasło RODO"

Informujemy, że laureatami  ogłoszonego konkursu „Na Hasło RODO” w związku z Międzynarodowym Dniem RODO przypadającym na dzień 28 stycznia 2021 roku, dla uczniów Zespołu Szkół Transportowo – Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie zostali:

I miejsce:

Maksymilian Paradowski klasa 2 LP:

„Nikt mnie nie sklonuje, bo RODO mnie pilnuje!”

II miejsce:

Kamil Fus klasa 2 SP

"R - Rozsądek

O - Ochrona

D - Dane

O - Odpowiedzialność"

III miejsce:
Tomasz Wawruch klasa 2 LP:

„RODO – podawaj dane z głową”

Nagrody rzeczowe za I, II i III miejsce zostaną wręczone laureatom konkursu po powrocie do szkoły, lub w trakcie ceremonii zakończenia roku szkolnego 2020/2021 roku. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a laureatom gratulujemy zwycięstwa.