XII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

W dniu 06 grudnia 2019 r. w Siedlcach odbył się II etap (okręgowy) XII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu.

W pierwszym (szkolnym) etapie OOL wzięło udział 7176 uczniów reprezentujących 287 szkół średnich z całej Polski.
W etapie okręgowym OOL (okręg Siedlce), wzięło udział 47 uczestników, a naszą szkołę reprezentowała uczennica Zinchuk Kateryna z klasy 4ET.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki i mamy nadzieję, że nasza uczennica weźmie udział w finale Olimpiady, który odbędzie się w siedzibie Wyższej Szkoły Logistycznej w Poznaniu 19 marca 2020 r.