Empatia, życzliwość i radość, czyli niezwykły dzień w ZSTK

6 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyły się Mikołajki. To był dzień przepełniony radością i życzliwością, a niezwykłą atmosferę stworzyli posiadacze wrażliwych serc. Zaproszeni młodsi koledzy z okolicznych szkół podstawowych i gimnazjum wzięli udział w Mikołajkowych Targach Pracy. Następnie podsumowaliśmy akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Kolejny raz uczniowie naszej szkoły wykazali się wrażliwością i przynieśli dary dla potrzebujących dzieci. Następnie prezentowano talenty i umiejętności w ramach konkursu „Mam talent”. Pokazy akrobatyki sportowej wywołały podziw i aplauz, kabaret – salwy śmiechu, układanie kostek Rubika na czas – niedowierzanie (12 kostek w 3 minuty), a szkolna orkiestra dęta i zespół muzyczny dostały gromkie brawa. Na zakończenie odbyła się licytacja i kiermasz świąteczny.

W tym dniu odwiedzili nas i wsparli akcję: pani Beata Stepaniuk – Kuśmirzak, radna Miasta Lublin, pani Marta Wcisło, wiceprzewodnicząca Rady Miasta Lublin, pan Jarosław Sierocki, wicedyrektor SP nr 40 w Lublinie, pani  Ewa Wycichowska, wicedyrektor SP nr 2 w Lublinie, pracownicy PKP, pan Leszek Włoch, przewodniczący Rady Rodziców, organizatorzy akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” oraz absolwenci szkoły.

Dziękujemy uczniom, nauczycielom i pracownikom ZSTK za włączenie się w akcję, a uczniom klas pierwszych i Samorządowi Uczniowskiemu za przygotowanie imprezy.

Relacja na stronie Radia Lublin

Kontrola biletów w Bożonarodzeniowym stylu