Świąteczne warsztaty plastyczne

W dniach 29 listopada, 3 i 5  grudnia 2018 r. Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało świąteczne warsztaty plastyczne.

Na pierwszym spotkaniu tworzyliśmy różnokształtne ozdoby świąteczne z masy solnej (aniołki, gwiazdki, choinki, śnieżynki, serduszka, reniferki bombki), które na kolejnych spotkaniach malowaliśmy i zdobiliśmy wedle gustu. Dnia 6 grudnia w trakcie imprezy finałowej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę” zostanie zorganizowany kiermasz ozdób świątecznych. „Walutą” będą przekazane słodycze na rzecz akcji „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. W warsztatach plastycznych uczestniczyło łącznie 25 wolontariuszy.