Pasjonaci robotyki - drużyna Spice Gears z Kraśnika

Dziś w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie - pokaz drużyny Spice Gears z Kraśnika. Uczennica naszej szkoły Oliwia Suchora, która jest członkiem tej drużyny, zaprezentowała profil działalności zespołu oraz ich imponujące osiągnięcia na arenie międzynarodowej.

Spice Gears to pasjonaci nowych technologi - konstruują i programują roboty, które następnie rywalizują w różnych konkurencjach na międzynarodowych turniejach w takich państwach jak Turcja, Stany Zjednoczone, Emiraty Arabskie (Dubaj), Meksyk i Chiny.

Spice Gears udowadniają, że chcieć to znaczy móc. Ich osiągnięcia pokazują, że dzięki ciężkiej pracy, determinacji i pasji można osiągnąć wspaniałe rzeczy. Dzięki takim pozytywnym przykładom, młodzi ludzie z naszej szkoły są inspirowani i zachęcani do osiągania swoich marzeń i celów.

Gratulujemy drużynie Spice Gears oraz Oliwii Suchorze wspaniałej prezentacji i dziękujemy za organizację tego wydarzenia. Życzymy dalszych sukcesów i inspiracji wszystkim uczniom z naszej szkoły!

Zapraszamy do Galerii oraz do obejrzenia filmu promocyjnego Spice Gears dostępnego tutaj