Dzień Spedytora

W dniu 15 grudnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty Spedytora. Uczniowie kl. 2it powitali przybyłych gości cukierkami.

„Zielony Czas Pomagania” - warsztaty plastyczne i Kiermasz Ozdób Świątecznych

W ramach współpracy z firmą z branży TSL – DB Schenker uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły włączyli się w projekt wolontariacki „Zielony Czas Pomagania 2017”.

Nowy plan lekcji od 18-tego grudnia 2017 r.

Nasi uczniowie wśród stypendystów programów  „ Lubelska kuźnia talentów” i „Lubelskie wspiera uzdolnionych ”

Nasi uczniowie wśród stypendystów programów „ Lubelska kuźnia talentów” i „Lubelskie wspiera uzdolnionych ”

11 grudnia 2017 roku najlepsi uczniowie Lubelszczyzny otrzymali w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie z rąk Wicemarszałka Województwa Krzysztofa Grabczuka dyplomy i stypendia.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Dnia 15 grudnia 2017 r. (piątek) o godz. 16.30 odbędzie się zebranie z rodzicami:

·      16.30 – spotkanie w sali konferencyjnej,

·      17.00 – spotkanie z wychowawcami klas.

NOc w szkole

W nocy z 8.12 na 9.12.2017 odbył się w ZSTK Maraton filmowy: TSL w filmie.

Dni otwarte spedytora

Logistyk,spedytor, informtyk - zawody przyszłości - wręczenie nagród

W dniu 4 grudnia 2017 roku podczas Dnia Pracodawcy odbyło się w szkole uroczyste wręczenie nagród laureatom i wyróżnionym w Wojewódzkim Konkursie z Języka Angielskiego Zawodowego „Logistyk,spedytor, informatyk- zawody przyszłości”

Mikołajki Kolejowe ZSTK