Współpracujemy z WSEI

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w marcu 2023 r. Zespół Szkół Transportowo – Komunikacyjnych w Lublinie podpisał umowę patronacką z Lubelską Akademią WSEI. Wydział Transportu i Informatyki WSEI objął patronatem klasy na kierunkach technik: spedytor, logistyk, mechatronik i informatyk. W ramach współpracy wspierane będą inicjatywy szkoły zmierzające do rozwoju i samorealizacji uczniów i nauczycieli oraz podejmowane wspólne działania dla poszerzenia wiedzy, podnoszenia efektów kształcenia i zainteresowań młodzieży.

Wykładowcy z WSEI będą prowadzić zajęcia dla naszych uczniów oraz udostępnią laboratoria naukowo-badawcze. Bardzo się cieszymy, że uczniowie ZSTK będą mogli korzystać z zasobów intelektualnych i dydaktycznych Akademii, co bezpośrednio przełoży się na jeszcze lepsze kształcenie zawodowe.