„Znam polszczyznę zawodowo! ” - wyniki konkursu

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że zwycięzcami II etapu konkursu wojewódzkiego "Znam polszczyznę zawodowo!" zostają:

I miejsce:

• Karolina Woźnica (klasa 8c) Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Skrzydła” w Lublinie

II miejsce:

• Jakub Dołba (klasa 8b) Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Skrzydła” w Lublinie
  • Anna Bujak (klasa 8b) Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie

III miejsce:

• Rozalia Węcławska (klasa 8) Szkoła Podstawowa w Zemborzycach Tereszyńskich
  • Mikołaj Mudel (klasa 8c) Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie
  • Mateusz Baran (klasa 8) – Szkoła Podstawowa w Sosnówce

Uczniowie wykazali się szeroką wiedzą z zakresu znajomości gramatyki, zagadnień językowych oraz umiejętnościami pracy z tekstem nieliterackim.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i zmierzyli sie z poprawną polszczyzną.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się dnia 31 marca o godz. 10.30 w ZSTK w Lublinie.