Drugie Ogólnopolskie Mistrzostwa IT z udziałem naszych uczniów

W dniu 7 października 2023 podczas Poznań Game Arena odbyły się finały Mistrzostw IT w kategorii szkół ponadpodstawowych. Zespół z naszej szkoły: Maciej Pytka oraz Jakub Kubajka zajął 5 miejsce w dywizji Druk 3D. Serdecznie gratulujemy!

To był wielki festiwal nauki i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w gronie największych pasjonatów IT z całego kraju.

Mistrzostwa IT to największe w Polsce mistrzostwa wiedzy i praktyki rynkowej z obszaru Techniki Informatycznej (IT), przeznaczonych dla uczestników ze szkół podstawowych i średnich.

W tym roku uczestnicy rywalizowali w dywizjach:

• GameDev
  • Programowanie
  • Robotyka
  • Cloud
  • Cyberbezpieczeństwo
  • Druk 3D
  • AI

Szerszą relację z tego wydarzenia znajdziecie na stronie: www.mistrzostwait.com a zdjęcia są w Galerii.