Koniec roku szkolnego – początek wakacji

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Zespole Szkół Transportowo - Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie rozpoczęło się Mszą Świętą. Podczas uroczystości w szkole Pani Dyrektor Anna Wawruch - Lis podsumowała mijający rok szkolny oraz podziękowała wszystkim za zaangażowanie i pracę. Następnie Pani Dyrektor wręczyła uczniom nagrody i dyplomy za:
    • świadectwa z wyróżnieniem,
    • za wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, stuprocentową frekwencję,
    • za aktywną działalność na rzecz szkoły i środowiska lokalnego,
    • za udział w konkursach, akcjach charytatywnych i wolontariat.
W spotkaniu uczestniczyli także posłanka na Sejm RP Pani Marta Wcisło, przewodnicząca Szkolnej Rady Rodziców Pani Urszula Ziembikiewicz – Otulska, przedstawiciele PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Linii Kolejowych w Lublinie, PKP Intercity, przedsiębiorstwa EDBAK Sp. z o.o.
Artystyczna część uroczystości została przygotowana przez uczniów klasy 2 TS. Występy muzyczne – solisty i szkolnej orkiestry dętej wprowadziły obecnych w wakacyjny nastrój.
Życzymy wszystkim udanych wakacji!

Zapraszamy do galerii