Rocznica 1 września

W dniu 01 września 2023 roku poczet sztandarowy Zespołu Szkół Transportowo - Komunikacyjnych w Lublinie brał udział w obchodach 84 Rocznicy Agresji Niemieckiej na Polskę oraz obchodach Dnia Weterana walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział we Mszy Świętej za poległych podczas wojny obronnej 1939 roku w kościele pw. Św. Piotra i Pawła przy ul. Krakowskie Przedmieście 44, a także w uroczystym apelu przy Pomniku Nieznanego Żołnierza na Placu Litewskim w Lublinie, z odegraniem hymnu narodowego RP, salwą honorową i złożeniem kwiatów.

Zapraszamy do Galerii.