Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

W poniedziałek i wtorek (19-20.06) członkowie Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego „Semafor” wybrali się na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie oraz do Sandomierza. Pierwszego dnia uczniowie zdobyli najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich – Łysicę. Dotarli również na Łysą Górę, gdzie zwiedzili słynny Klasztor Oblatów. Drugiego dnia uczniowie zwiedzali Sandomierz, począwszy od Podziemnej Trasy Turystycznej, poprzez Katedrę, „Igielne ucho” oraz wąwozy św. Jakuba i Królowej Jadwigi. Finalnie młodzież znalazła się na szczycie Bramy Opatowskiej skąd podziwili panoramę Sandomierza i okolic.

Zapraszamy od września obecnych jak i przyszłych uczniów ZSTK do wstąpienia w szeregi SKKT. Członkostwo w kole zapewnia możliwość udziału w wycieczkach jak również integrację pomiędzy uczniami z różnych klas.

Zapraszamy do Galerii.