Po raz kolejny uczniowie ZSTK wyróżnieni przez Prezydenta Miasta

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Lublin z uczniami szkół ponadpodstawowych – laureatami i finalistami olimpiad, konkursów oraz turniejów. Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów i 4 nauczycieli. Szkoła otrzymała dyplom za osiągnięcia dydaktyczne w bieżącym roku szkolnym. Jesteśmy dumni z uczniów, którzy zajmują czołowe miejsca w ogólnopolskich olimpiadach i konkursach. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zobacz: galeria