ROK PRZED DYPLOMEM

W dniu 12.06.2023 w auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej odbyła się konferencja podsumowująca OGÓLNOPOLSKI KONKURS ZAWODOWY „ROK PRZED DYPLOMEM".
Konkurs  zorganizowany został przez Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta Miasta Lublin, Rektora Politechniki Lubelskiej, Polskiego Towarzystwa Informatycznego i Fundacji VCC.
Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom, którzy zostali nagrodzeni za udział w tym konkursie.