Sukces naszych uczniów w konkursie „Wschodzący Innowatorzy”

Z wielką radością informujemy, że nasi uczniowie z kierunków technik robotyk oraz technik mechatronik odnieśli sukces w prestiżowym konkursie "Wschodzący Innowatorzy", zorganizowanym przez Politechnikę Lubelską.

Konkurs polegał na rozwiązaniu przez uczniów konkretnych problemów zgłaszanych przez lokalne przedsiębiorstwa i był realizowany w ramach ”Politechnicznej sieci VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego” w skład, której wchodzą Politechnika Lubelska, Politechnika Rzeszowska i Politechnika Białostocka.

W konkursie zostały nagrodzone najlepsze rozwiązania problemów technicznych, funkcjonalnych czy technologicznych zgłoszonych przez przedsiębiorstwa Borg Automotive sp.z.o.o. oraz SIPMA S.A..

Projekty naszych uczniów nagrodzone w finale konkursu:
II miejsce:
  Projekt pt.: "Anty-zanieczyszczeniowa tablica cieni"
  Zespół w składzie: Adam Motyl, Filip Grabowicz, Jakub Zwoliński
  Opiekun zespołu: Konrad Pietraszek

III miejsce:
  Projekt pt.: "Formularz KANBAN określający minimalne i maksymalne stany materiałowe"
  Zespół w składzie: Nikola Otulska, Filip Wawrzeniak, Antoni Szaluś
  Opiekun zespołu: Tomasz Kosicki

Wyróżnienie:
  Projekt pt.: "Sprawdzanie przedłuża użytkowania ("Kto nie sprawdza i nie smaruje ten krótko użytkuje")
  Zespół w składzie: Kacper Dyński, Szymon Grabowski, Michał Faściszewski
  Opiekun zespołu: Jacek Krzyszczak

Wszystkim zespołom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galeri