Wycieczka do centrum nauki

Dnia 26.05.2023 roku uczniowie klasy I rp, pod opieką wychowawcy Pana Sławomira Myszki i nauczyciela historii Pana Tomasza Toporowskiego udali się na wycieczkę do Warszawy, gdzie odwiedzili między innymi: Plac Zamkowy oraz Centrum Nauki Kopernik. Wycieczka była bardzo udana w Centrum Nauki, uczniowie zobaczyli wiele ciekawych rzeczy, w tym przedstawienie na podstawie jednego z opowiadań Stanisława Lema „O Królewiczu Ferrycym i Królewnie Krystali” , odegrane przez roboty.

Zapraszamy do galerii