ZA NAMI DRUGI DZIEŃ "TYGODNIA Z SIATKÓWKĄ" W ZSTK

We wtorek, 30 maja 2023 r. w drugim dniu "TYGODNIA Z SIATKÓWKĄ", który odbywa się w Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki, przy ul. Zemborzyckiej 82 w Lublinie, odbył się turniej szkół podstawowych w piłce siatkowej.

W wielkim finale spotkały się bardzo mocne drużyny Szkoły Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina, przy ul. Poturzyńskiej 2 i Szkoły Podstawowej nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego — Prymasa Tysiąclecia, przy ul. Roztocze 14.

Po niezwykle zaciętej oraz emocjonującej walce pierwsze miejsce przypadło ekipie z "szesnastki", której serdecznie gratulujemy.

Opiekunem i trenerem zwycięskiego teanu była Pani Iwona Smolińska, nauczyciel wychowania fizycznego w SP nr 16.

Miejmy nadzieję, że "TYDZIEŃ Z SIATKÓWKĄ" będzie cykliczną imprezą, organizowaną na obiektach sportowych ZSTK, przy ul. Zemborzyckiej.

Zapraszamy do Galerii.