ZA NAMI „TYDZIEŃ Z SIATKÓWKĄ”

W czwartek, 1 czerwca "tydzień z siatkówką" zakończył się turniejem szkół podstawowych w siatkówkę plażową dziewcząt i chłopców. Swoją obecnością zaszczycili m.in. Pani Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, zastępca prezydenta Lublina oraz Jakub Wachnik, siatkarz ekipy LUK Lublin, występującej od dwóch sezonów w PlusLidze. Nagrody dla najlepszych duetów wręczała natomiast Pani Dyrektor ZSTK Anna Wawruch-Lis. Zwycięstwo odniosła para Marta Brzozowska-Oliwia Karp (Szkoła Podstawowa nr 44 w ZSO nr 4 im. Orląt Lwowskich, przy ul. Kazimierza Tumidajskiego 6A). Srebrny medal zdobył duet Igor Świętochowski-Bartosz Groszek (Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina, przy ul. Poturzyńskiej 2), natomiast brązowy para Maja Aftyka-Alicja Brzozowska (SP nr 44).

Serdecznie zapraszamy też na stronę wydarzenia w Kurierze Lubelskim oraz do Galerii