II edycja Targów Pracy branży spedycyjno-logistycznej

26 maja 2023 r. w naszej szkole odbyła się II edycja Targów pracy branży spedycyjno-logistycznej. W wydarzeniu uczestniczyli:

• PKP Intercity S.A.,
  • Plastic Omnium Lighting Poland sp. z o.o.,
  • Edbak sp. z o.o.,
  • Bury sp. z o.o.,
  • Jaqbs sp. z o.o. sp.k.,
  • Służba Więzienna,
  • Wojewódzki Urząd Pracy,
  • Wojewódzka Inspekcja Transportu Drogowego,
  • koło logistyków UMCS Lublin,
  • Wydział Mechaniczny Politechniki Lubelskiej,
  • Lubelska Akademia WSEI,
  • Wydział bezpieczeństwa, logistyki i zarządzania WAT Warszawa
  • Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Uczniowie klas ósmych  szkół podstawowych, uczniowie ZSTK, absolwenci lubelskich szkół ponadpodstawowych oraz osoby poszukujące pracy poznali oferty kształcenia uczelni wyższych a pracodawcy zaprezentowali swoje firmy oraz oferty pracy i staży. Dzięki takim inicjatywom młodzież lepiej rozumie potrzebę planowania własnej kariery i zdobywania nowych umiejętności zawodowych w odpowiedzi na oczekiwania pracodawców.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom targów i zapraszamy za rok.

Zapraszamy do Galerii