Międzynarodowy Dzień Spedytora

23 maja to data, którą dobrze znają uczniowie ZSTK, gdyż wtedy obchodzimy Dzień Spedytora.

Praca spedytora to ciągła walka z czasem. Spedytorzy doskonale wiedzą, co to stres, a sytuacje kryzysowe rozwiązują natychmiast. Ta praca bywa czasem jak mieszanka wybuchowa, ale spedytorzy uwielbiają swoje zajęcie! Tutaj nie ma miejsca na nudę, można czerpać satysfakcję, odczuwać dreszcz adrenaliny, codziennie poznawać nowych ludzi z całego świata i doskonalić umiejętności językowe. To praca dla ludzi pełnych energii, samodzielnych, silnych i wytrwałych. Ludzi, którzy nie boją się codziennych wyzwań, a każdą napotkaną przeszkodę traktują jako kolejne doświadczenie i okazję do nauki.

Spedytorzy są jednym z kluczowych ogniw w łańcuchu logistycznym. Bez ich pracy, cały system by nie funkcjonował. Dlatego też, z okazji ich święta, życzymy im dobrych ładunków, sympatycznych kierowców, jak najmniej stresu, elastycznego czasu, nieskończonej ilości zleceń i spełnienia zawodowych aspiracji.