Wizyta w Lubelskiej Akademii Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji

Dnia 18.05.2023 r. nauczyciele naszej szkoły w czasie wizyty studyjnej na Lubelskiej Akademii Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji, która łączy bardzo dobry poziom merytoryczny z praktyką życia społeczno-gospodarczego, zwiedzili m.in. laboratorium badań i wytrzymałości materiałów i mechaniki, uszkodzeń środków transportu, symulacji konstrukcji, obrabiarek sterowanych numerycznie, bezpieczeństwa usług sieciowych i wiele innych.

Spotkanie było wynikiem nawiązanej współpracy, w wyniku której uczniowie naszej szkoły z kierunków:

• transport kolejowy,
  • logistyk,
  • spedytor,
  • informatyk,
  • mechatronik,

będą uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez wykładowców Akademii WSEI oraz korzystać ze specjalistycznych pracowni, które poszerzą ich wiadomości i umiejętności zawodowe.