„Każde pokolenie ma własny czas...” - pożegnanie absolwentów

28 kwietnia 2023 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego klas IV po gimnazjum. Swoją obecnością zaszczycili nas p. Marta Wcisło posłanka na sejm RP,
p. Piotr Szczepanik wicekurator oświaty, p. Sebastian Płonka starszy wizytator kształcenia zawodowego i ustawicznego, p. Artur Maj inspektor Wydziału Oświaty i Wychowania, p. Urszula Ziembikiewicz - Otulska przewodnicząca Rady Rodziców, p. Wojciech Kret wiceprzewodniczący Rady Dzielnicy Dziesiąta, p. Krzysztof Zieliński przedstawiciel PKP PLK, p. Sebastian Plichta zastępca naczelnika sekcji PKP Intercity, p. Krzysztof Grelak przedstawiciel PKP Intercity, przedstawiciele Politechniki Lubelskiej. Zaproszeni Goście skierowali do absolwentów życzenia wytrwałości, sukcesów i powodzenia. Pani Dyrektor Anna Wawruch - Lis podziękowała absolwentom za wspólnie spędzone cztery lata. Podziękowała również rodzicom i nauczycielom za trud wychowania i naucznia. Następnie najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i  nagrody, a młodsze klasy zaprezentowały część artystyczną.

Absolwentom życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych. Wierzymy, że zdobyta wiedza i doświadczenie będą dla Was solidnym fundamentem na przyszłość.

Zapraszamy do Galerii