Uczymy się od najlepszych

Uczniowie naszej szkoły z kierunków technik mechatronik i technik robotyk raz w tygodniu uczestniczą w zajęciach zawodowych, które odbywają się u pracodawców. Edbak jest polską firmą produkującą wyroby dla branży AV i Digital Signage oraz podzespoły metalowe dla branż przemysłowych, produkuje kompletne wyroby spawane i  obrabiane, świadczy usługi  w zakresie wykrawania laserowego, obróbki skrawaniem na maszynach CNC,  montażu.

Posiada nowoczesny park maszynowy, własny dział projektowo-konstrukcyjny  oraz laboratorium badawcze. Uczniowie ZSTK uczą się od najlepszych, pogłębiają zdobytą wiedzę i umiejętności zawodowe w rzeczywistych warunkach pracy.