Nasi uczniowie wśród stypendystów programów „ Lubelska kuźnia talentów” i „Lubelskie wspiera uzdolnionych ”

11 grudnia 2017 roku najlepsi uczniowie Lubelszczyzny otrzymali w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie z rąk Wicemarszałka Województwa Krzysztofa Grabczuka dyplomy i stypendia.

Wśród nich byli nasi uczniowie klas czwartych: Kamil Zarajczyk, Kamil Wołowik i Jacek Bartoś. Otrzymali oni stypendia z programu „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019” skierowanego do szczególnie uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów zawodowych .

Stypendystą programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2017-2018”,  skierowanego do uzdolnionych uczniów w zakresie przedmiotów ogólnokształcących, został Mateusz Zaworski uczeń klasy 1it.

Wszystkim naszym  stypendystom serdeczne gratulujemy sukcesu!