KONKURS „LOGISTYKA I SPEDYCJA DROGĄ DO PRZYSZŁOŚCI

IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W LUBLINIE

ZAPRASZA

DO WZIĘCIA UDZIAŁU W VI EDYCJI KONKURSU

„LOGISTYKA I SPEDYCJA DROGĄ DO PRZYSZŁOŚCI"

I. Cele konkursu i założenia organizacyjne:

Celami konkursu są:

1. Kształtowanie pozytywnego wizerunku pracy zawodowej i  promowanie wiedzy
    o rynku pracy
  2. Zachęcenie oraz zainteresowanie uczniów klas VII i VIII Szkół Podstawowych kształceniem zawodowym

3. Zachęcenie do planowania własnej kariery edukacyjno-zawodowej

4. Propagowanie nowoczesnych technik zdobywania wiedzy dotyczącej kierunków kształcenia, doskonalenie umiejętności autoprezentacji.

II. Informacje o konkursie:

Celem konkursu jest poznanie kierunków kształcenia technik logistyk i technik spedytor w Zespole Szkół Transportowo-Komunikacyjnych w Lublinie. Uczniowie szkół podstawowych  mają za zadanie przedstawienie jednego z wyżej wymienionych zawodów w formie: literackiej, prezentacji multimedialnej lub filmu. Praca powinna również obejmować plany, marzenia związane z wyborem kierunku kształcenia lub z ulubionym przedmiotem nauki lub z dziedziną osobistych zainteresowań i pasji.

Terminy nadsyłania prac:

Prace na adres szkoły należy przysyłać w terminie od 1 marca 2021 r. do 31 marca 2021 r.

Klauzula informacyjna - pdf

Regulamin konkursu - pdf